Bestselery

Krajarka pionowa Eastman Blue Streak II 629X
Krajarka taśmowa HF200/1100/LCD

Nasz blog

 • Plotery laserowe Plotery laserowe tnąco-grawerujące to nowoczesne urządzeniami łączące w sobie zawansowaną precyzyjną mechanikę, optykę i elektronikę. Promień lasera jest kierowany po zaprogramowanej ścieżce i za pomocą skupionej wiązki świetlnej można o

  Czytaj więcej
 • Zajmujemy się sprzedażą maszyn do zaszywania worków. Oferujemy: ręczne zaszywarki do worków, mobilne stanowiska zaszywania oraz stacjonarne automatyczne maszyny do zaszywania worków. W ofercie takzę maszyny do produkcji i big-bagów.

  Czytaj więcej
 • Dla nas narty biegowe to pewien sposób na to by życie było lepsze. Nasz sklep powstał z pasji – to co robimy sprawia nam przyjemność i chcemy tym dzielić się z innymi. Działamy od 2010 roku – dzięki rzetelności, solidności, pozytywnemu nastawianiu – zyskaliśmy Klientów w całej Polsce. Biegówki to nasza pasja a nie tylko sposób zarabiania.

  Czytaj więcej
 • Rowery elektryczne wygodny sposób jazdy dla przyjemności ale też bardzo efektywny i tani środek transportu. Nie jedzie sam, trzeba kręcić pedałami, silnik elektryczny podobnie jak przerzutka tylko pomaga. Można przejechać bez zmęczenia nawet kilkadziesiąt kilometrów więcej niż na standardowym rowerze.

  Czytaj więcej

Warto przeczytać

Przeczytaj o nowościach technologii produkcji odzieży...
Nowe technologie odzieżowe
Nowe technologie w przemyśle odzieżowym...
2015-11-08
Narty biegowe
Biegówki - Lepsza Strona Zimy...
2015-10-08
Rowery elektryczne
Rowery elektryczne przydatne w mieście, na podmiejskie wycieczki i w góry...
2015-11-08